Hoiatus! Tegemist on blogiga, mille postitused on sügavalt subjektiivsed, kohati ilukirjanduslikud ning absoluutselt ebaloogilised, vastukäivad ja teaduslikult põhjendamata. See ongi eesmärk.

Pühapäev, 18. veebruar 2018

Üleskutse. Teeme Eesti kuulsaks :)

Kui sa oled mu blogi lugeja, siis ehk mäletad, et mõned aastad tagasi kurtsin, et turist leiab küll infot Tallinna, Saare ja natuke ka Setu kohta. Aga muud Eesti piirkonnad on jäetud tähelepanuta.
Tänaseks on olukord tsutike parem.

Kuna Eesti saab 100, siis tekkis  mul mõte oma ingliskeelses blogis natuke rohkem Eesti erinevaid kohti tutvustada.

Ja kutsun ka teid appi :)


 • Kui tõused hommikul üles ja mõttled, et iigaav... teeks midagi
 • kui oskad natuke inglise keelt
 • kui sa ei ela Tallinnas
 • siis kirjuta ingliskeelne postitus oma kodukohast. Lisa pilte ja soovitusi- mida vaadata, miks tulla, kus süüa jne.
 • Tallinnast võib ka kirjutada, aga pigem siis mitte vanalinnast vaid muudest peidetud pärlitest ja huvitavatest kohtadest.
 • Pane pealkirjaks ja postituse esimestesse ridadesse hashtagid- #visitestonia, #eesti100, #estonia100 ja koha nimi
 • Kontrolli, et piltide allkirjad ja failide nimed oleksid vastava koha nimega
 • kui sa ei taha ise oma blogi nn rikkuda, saada see info meiliga mulle.

Welcome to Estonia ! :)

10 kommentaari :

 1. Kodukoht päris ei ole aga töötan hetkel Tuhamäel suusainstruktorina ja võin sellest kirjutada. Viimase paari nädala jooksul olen muu hulgas õpetanud suusatama inimesi, kes on pärit nt Saksamaalt, USAst (Washington D.C.-st) ja Hispaaniast. Teistel on käinud ka õpilasi Venemaalt ja täna oli üks tore tüdruk Aserbaidžaanist.

  Aga kui ainult Tuhamäe kirjeldus igavaks jääb, saan juurde lisada ka nt kaevandusmuuseumi ja Toila termid (et hommikul käid maa all, siis suusatad maa peal ja lõpuks liguned/lõõgastud termides).

  VastaKustuta
 2. Aga vot ei taha oma südamekodusse turistide horde.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. no siis pole küll midagi teha :) Õnneks pole Eestisse võimalik tulla ei rongi ega lennukiga, nii et hordid ei tule nii ehk naa :) :)

   Kustuta
  2. No mida, ma just tulen, ikka kõigepealt rongi ja siis lennukiga...

   Kustuta
  3. Eestisse võite ju tulla, aga sellesse ägedasse kohta, kuhu rong ei vii ja lennuk ei maandu, ei saa. Mai anna koordinaate.
   Seal on võsa ja vesine lagendik, kus kasvavad põldmarjad ja puitunud heinamaa ja pinnasetee. Kui ma laps olin, võisin tee äärde kahe suure kivi vahele pikali heita ja vaadata ülekohtuselt sinisesse taevasse.
   Nõup. Tulge Tallinna, kui tahate :P

   Kustuta
 3. Aga Tallinnas on Filmimuuseum huvitav paik; ja selle lähedal asuv täiesti sürreaalne Maarjamäe kompleks. Seda võite propageerida, see elab turistide hordid üle.

  VastaKustuta
 4. Ei olegi vaja turistide horde igasse Eestimaa nurka. Tallinnas neid suviti üleliia palju.

  VastaKustuta

Palun ära pahanda, kui ma Su kommentaarile ei reageeri/vasta:) Ma olen väga tänulik kõikide mõtteavalduste eest, aga kui olen Sinuga nõus, pole ju põhjust midagi lisada, ning kui oleme eriarvamusel- siis, minu oma on juba kirjas:)
Tänan Sind kaasamõtlemise eest!