kolmapäev, 11. aprill 2012

Kus pidada sünnipäeva

Mu blogi püsilugeja teab, et märts ja aprill on mu jaoks tegusad peo-kuud:) Kuna taas on juubelite-aasta, siis ideid, mida küll teha, kuhu minna ja kuidas, napib alati. Et teistel inimestel kergem oleks, siis mõned soovitused möödunud toredatest pidudest.

RMK majakesed. Võimalik on neid rentida ja siduda mõne hariva loodusmatkaga. Meie käisime vaatamas linde ja karvaseid veiseid. Aga kõige lahedam oli ekskursioon metsa. Jah, just, metsa. Spetsialist rääkis miks lehtpuud ja segametsad on vajalikud jne. Ülimalt huvitav ja uus info minu jaoks.


Ekskursioone võib teha ka siseruumides. Näiteks on Saku õlletehas teinud ekskursioonidest korraliku äri. Umbes tunnike veetakse mööda tootmishooneid ringi, seejärel õlle degusteerimine ja pidu.

Mu mees ja tema sõprusringkond on spordihullud. Kui kossuturniir, 10-võistlus või golf tundub teile sünnipäevaks liiga ekstreemne, siis soojalt soovitan kroketit. Sobib kõigile vanustele, võimaldab higistamata pidulikus riides väärikalt liikuda ning samal ajal intelligentset vestlust arendada:)

Meeldiv koht on Kullamaa viburada. Esmalt tehakse koolitus, seejärel mõnus "võistlus" kaunis looduses. Sööminguks on varjualune. Vist oli saun ka.

Mulle tundub, et paljudele meeldib, kui saab oma kätega midagi teha- näiteks pidu Laitse lossis, millele eelneb Tauno Kangro stuudios kaminapaistel palja mmm... meesmodelli järgi kujukeste modelleerimine.

Toit töötab ka alati. Toiduakadeemias on mõnus väiksema seltskonnaga koos kokata ja pärast tehtut nautida. Olen käinud ka veinikoolitusel sünnipäevapeo soojenduseks. Kahjuks ei mäleta firmat, kes korraldas. Aga ju netist leiab, kui otsida.

Paraja koormuse, piisavalt muljeid ning emotsioone annavad ka nö  maastikumängud. Tänapäeval on nende nimeks vist fotojaht, aardejaht jne. Sisu on sama, tuleb läbida kontrollpunkte, täita teatud ülesandeid mis seotud päevakangelasega. Sobiv tegevus ka talveks- näiteks olen matkanud lumisel Kõrvemaal.

Päris mõnus, aga üsna kallis koht on Laitse rallipark. Ma ei tea, kas juba on valmis, aga lubati laste jaosk ehitada liikluslinnak, mängumaja jne. Täiskasvanutele siis tegevused mis seotud autode ja rallimisega, Adrenaliin on garanteeritud.

vaata ka seda postitust, mida mängida
ja veel üks hea link

Kommentaare ei ole :

Postita kommentaar

Palun ära pahanda, kui ma Su kommentaarile ei reageeri/vasta:) Ma olen väga tänulik kõikide mõtteavalduste eest, aga kui olen Sinuga nõus, pole ju põhjust midagi lisada, ning kui oleme eriarvamusel- siis, minu oma on juba kirjas:)
Tänan Sind kaasamõtlemise eest!