Sajast tuhandest ehk kümnendik loob endale töökoha, et pakkuda olemasolevale konkurentsi või siis on neil tõepoolest nutikas läbimurdeline idee. Aga ülejäänud? Ainus, mida inimesed tegelikult vajavad, on toit.
Sõnad- ümberõpe töötutele ja/või eakatele kõlab paberil nii lihtsalt ja loogiliselt. Kuidas aga toimida, kui su vales kohas oleva Kodu järelturuväärtus on 70 tuhat, kui miski ime läbi peaks see üldse likviidseks osutuma ning ümberõpitud töö ei kata su tegelikke kulusid?
Ja mis saab motivatsioonist ja tulemustest, kui eakas, kes ei jaksa enam teha füüsiliselt rasket asfaldipanija või kaevuri tööd õpetatakse ümber inseneriks või IT spetsiks või mis iganes valdkonnas juhtub riigil töökäsi vaja olevat.
Kirjutad väga hästi ja mind huvitavatel teemadel, kuid minu jaoks liiga lühidalt nagu noor inimene ikka. Ise olen pikalt heietaja ja just sama teemaga kimpus.
VastaKustutatoit on esmavajadus, täitsa nõus, kuid meie kliimas on eluase sama vajalik ja mida vanemaks saad, seda rohkem koduses keskkonnas viibid ja sellepärast tahaks, et see koduke oleks võimalikult mugav ja läbimõeldud, eriti kui tegemist mingi erivajadusega inimesega.
Minu meelest see olekski koht, kus vanemad ootavad oma laste abi (kuigi alati ei tunnista seda)
Aeg ja tehnika muutuvad nii kiiresti, vanadel on ka näiteks telekapuldi ära õppimine või ümberõppimine stressi tekitav ja katkine pesumasin tõeline katastroof.
Tänan heade sõnade eest!:)
VastaKustuta(kui Sa vaid teaksid kui palju näen vaeva, et oma mõtted lühidalt kirja saada.....)